НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Косирін: Антонов кілька разів просто зглянувся над П’ятовим ###

Екс-гравець одеського "Чорноморця" Олександр Косирін поділився враженнями від центрального матчу 18-го туру між "Чорноморцем" та "Шахтарем".

"Центральний матч туру між "Чорноморцем" і "Шахтарем" сподобався, адже обидві команди провели сильний поєдинок, напруга відчувалася впродовж 90 хвилин, і до самого фінального свистка не було відомо, хто переможе. Приємно, що "моряки" професійно значно виросли за ці два сезони, адже наразі гра не проходила в одні ворота, відтак не закінчилася, скажімо, з рахунком 0:2 чи 0:3. Тому за цим поєдинком справді було приємно спостерігати.

Відверто кажучи, рахунок 0:1 не відображає всього, що відбувалося на полі. Наприклад, одесити мали щонайменше забивати, однак, знаєте, як буває у футболі: колись їм пощастило на 92 хвилині, а сьогодні пані Фортуна їм не усміхнулася. Антонов кілька разів просто зглянувся над П'ятовим. Погано, що господарям не вдалося забити, можливо, матч би пішов за зовсім іншим сценарієм. Але тим футбол і чудовий, що дуже тяжко в зустрічах такого рангу передбачити результат. Та, попри все, клас "Шахтаря" вищий. Тут нічого не вдієш", - сказав Косирін.

Нагадаємо, що в матчі 18-го туру Прем'-єр-ліги одеський "Чорноморець" на власному стадіоні поступився донецькому "Шахтарю" з рахунком 0:1.